גילאי 5-7: התמקדות במשחקים ברוח האיקידו, רוח של שותפות, רעות, עזרה הדדית וכדומה. הדגשים בקבוצה זו יהיו על אתיקט, ישיבה נכונה, עמידה נכונה, קידה והתנהלות של תלמיד בתוך דוג'ו. בנוסף מפאת היות איקידו אומנות לחימה יפנית, השיעורים ישולבו בסיפורים מהפולקלור היפני והכרה ראשונית של התרבות עצמה. הטכניקות שילמדו בשלב זה יהיו בסיסיות על מנת להקנות לילדים בסיס טוב בהמשך הדרך. 

גילאי 8-11: כניסה לעולם הטכניקות של אייקידו. מעבר לערכים ולנקודות שמודגשים בקבוצה הצעירה יותר, הילדים בקבוצה זו עומדים בפני אתגרים גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית. הדגש בעיקר על גלגולים ונפילות אך גם על הכרה ראשונית של טכניקות בסיסיות באייקידו.

גילאי 12 ומעלה (נוער): כניסה משמעותית לעולם האייקידו, אם בדרך הטכניקה וגם ברמה המחשבתית. עבודה ספורטיבית מאתגרת ומעניינת, לצד הישגיות ביחס לעצמי. סדר האימון כבר דומה לאימון של מבוגרים, עם ההבנה שהם עדיין אל מבוגרים.

אייקידו כאומנות לחימה לא תחרותית מספקת לילדים אפשרות ללמידה משותפת עם חבריהם מבלי להיות בתחרות מתמדת עם חבריהם לקבוצה.

הלמידה נעשית באווירה בטוחה ותומכת שבהן הילדים ילמדו כיצד להשתפר בהשוואה לעצמם ולא ביחס לחבריהם לקבוצה.

 

בנוסף ליתרונות שכל אומנות לחימה נותנת מלבד לטכניקות עצמן: ביטחון עצמי, יציבה נכונה ואתיקט, אייקידו מנחיל בחניכים הצועדים בדרך זו ערכים שיעזרו לילדים בהמשך חייהם לשקול ולהחליט החלטות על בסיסי הבנה ורצון לעזרה ההדדית. כיום פעולות שתי קבוצות לילדים בהתאם לגילאי הילדים.

עלות

פעם בשבוע 170 ₪
פעמיים בשבוע (תקף לנוער בלבד) 250 ₪

מיקום

ימי ראשון, במקלט 29 רחוב מודיעין פינת רחוב מכבים. 

בוויז: רשמו "רחוב מודיעין פרדס חנה", כשתגיעו תראו את הדוג'ו מיד.

ימים ג' וה', בכניסה לקיבוץ משמרות, בין "אלחנן" ל"ארול".
בווייז: https://waze.com/ul/hsvbbu1bfw